Кошик
155 відгуків
"SunSun"
+380954140909
+380685320503

Uv-стерилізатори для акваріумів

Uv-стерилізатори SunSun застосовуються для боротьби зі шкідливими бактеріями, вірусами, грибками, водоростями, що живуть у товщі води. А це, в свою чергу, дозволяє різко зменшити ризик інфекційних захворювань риб без застосування «хімії». По суті, це найшвидший спосіб ліквідації всіх збудників хвороб: мікроорганізмів та паразитів.

Представленные в нашем магазине стерилизаторы SunSun имеют уникальный способ протока воды – она проходит внутри стерилизатора по специальной спирали вокруг колбы, что позволяет УФ-лучам длительное время воздействовать на патогенные микроорганизмы, живущие в толще воды. Такая конструкция увеличивает эффективность оборудования в несколько раз по сравнению со стерилизаторами аналогичной мощности, что делает возможным их использование в довольно больших водоемах.

Деякі моделі стерилізаторів мають спеціальне вікно для візуального контролю лампи. Стерилізатори відомого виробника SunSun прості в пристрої і експлуатації, не вимагаючи періодичного обслуговування. Єдине, що слід робити, це замінювати лампи через кожні 8000-9000 годин для збереження високої ефективності роботи приладу.

1 2