
Аерліфтний фільтр Atman M
350 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: Atman M sponge filter
+380 (95) 414-09-09
- +380 (68) 532-05-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Внутрішній фільтр із функцією аерації для акваріумів об'ємом до 100 літрів. Фільтр обладнаний двома ребристими фільтрувальними дрібнопористими губками, які мають велику площу для заселення нітрифікувальних бактерій і ефективно проводять механічне очищення води.
Переваги такої фільтрації:
- Додаткова аерація води.
- Невелика вага забезпечить мобільність пристрою.
- Безпечний для рибок.
- Губки легко чистяться.
- Ідеально підійде для акваріумів із мальками та креветками.
Фільтр укомплектований двома еластичними присосками, за допомогою яких ви можете встановити пристрій у будь-якому місці акваріума на одну зі стінок. Трубки забору води можуть встановлюватися під різним кутом. Отже, ви зможете встановити потрібне вам розташування фільтраційних губок, у такий спосіб забезпечивши найефективнішу фільтрацію води.
Для акваріума: 50-100 л
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 5 Вт |
| Продуктивність | 350 л/год |
| Об'єм акваріума | 60 л |
| Висота підйому води | 0.6 м |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 152 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴




